Podržte sa, pozeráte sa na NAJKRAJŠIU GRUZÍNSKU RODINU! Matku Mariam však majú niektorí v zuboch: Preboha, čo to stvára?!

Sú krásni, šťastní, bohatí a radi to cez sociálne siete ukážu aj svetu.  Spoznajte Mariam, Davida a ich rozkošné princezné.
  • Zdroj: Instagram / @mariamshu

Sú krásni, šťastní, bohatí a radi to cez sociálne siete ukážu aj svetu. Spoznajte Mariam, Davida a ich rozkošné princezné.

Nie je žiadnym tajomstvom, že influenceri používajú rôzne aplikácie na vylepšenie vzhľadu. Mariam má na svojich uverejnených fotkách jasne vyhladenú pokožku tváre, a nemožno tak vylúčiť, že ich využíva aj pri deťoch. Chceme však veriť, že sú za tým skôr skvelé gény oboch rodičov.

Kráľovná Letizia
Krásne po mame? Fotky kráľovnej Letizie s dcérami sú dôkazom, že jablko nepadá ďaleko od stromu Zobraziť článok

Podľa čitateľov stránky 247newsbulletin.com to influencerka ale s grafickými filtrami preháňa. „Čo to robíte vlastným dcéram? Chcete, aby mali v budúcnosti problém so sebaprijatím? Toto je priveľa. Jasné, dievčatá sú krásne, ale prečo im dávate filtre? Nezdá sa vám to priveľa?" – pýtajú sa pod jedným príspevkom.

Ďalší fanúšik pridáva, že: „Podľa môjho názoru by mali byť kozmetické filtre úplne zakázané. Naozaj majú negatívny vplyv na sebavedomie, no najproblematickejšie je, že čoraz častejšie zakrývajú nevinné, detské tváre.“

Pamätáte si na najkrajšie dvojičky na svete? Dnes sú z nich žiadané modelky, pozrite na tie nádherné tváričky! Zobraziť článok

A ako má jeden rozprávkový kráľ doma tri princezné, tak sa ním v skutočnosti stal 12.12.2022 12:00 aj David. Mariam mu porodila tretie dievča, ktoré dostala meno Nicole.

Späť
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});