Ste stále vyčerpaná? Možno len NEVIETE aký druh odpočinku vám chýba. Nie na každého funguje meditácia a spánok. Zistite, aký typ ste!

Myslíte si, že viete, čo vás momentálne stresuje a vyčerpáva? Máte predstavu, aký typ relaxu potrebujete? Odpočívate a stále sa necítite ...
  • Zdroj: Pexels/ cottonbro studios

Myslíte si, že viete, čo vás momentálne stresuje a vyčerpáva? Máte predstavu, aký typ relaxu potrebujete? Odpočívate a stále sa necítite uvoľnene. Prečo?

Typ, ktorý potrebuje fyzické zotavenie

Typ fyzického zotavenia sa zameriava na to, aby ste si oddýchli buď prostredníctvom aktivít alebo obdobím odpočinku. Napríklad po náročnom dni v práci v kancelárii, kde trávite veľa času sedením, je efektívne, ak si zájdete zašportovať. Buď si zacvičíte doma, idete si zaplávať alebo sadnete na bicykel a budete dochádzať. Pre každého, kto robí ťažkú ​​fyzickú prácu: Vo vani alebo saune sa lepšie relaxuje.

Stačí sa HÝBAŤ iba cez víkendy? Vedci majú na vec jasný názor: POZOR, toto sa príležitostným športovcom páčiť nebude! Zobraziť článok

Typ sociálneho zotavenia

Ak sa stretnete len s jedným dobrým priateľom, rýchlo vzniknú vážne a hlboké rozhovory. Takéto stretnutia vás často vyčerpajú. Skupinové stretnutia na druhej strane poskytujú rozptýlenie a zábavu. Túžite po sociálnych kontaktoch cez víkend, ale ste vyčerpaní zo všetkých vstupov z pracovného týždňa? Najlepšie je zistiť, ktorí priatelia vám energiu dodávajú a ktorí vás o ňu oberajú. Ak sa rozhodnete správne, stretnutia môžu poskytnúť skutočný relax.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});