Toaletná misa bez VODNÉHO KAMEŇA: Poznáme PÁRCENTOVÝ a ekologický prípravok, ktorý si s týmto problémom hravo poradí!

Po kuchyni a kúpeľni je toaleta ďalším dôležitým miestom v byte, ktoré musí byť čisté a voňavé. S jedným lacným eko prípravkom to hravo ...

Po kuchyni a kúpeľni je toaleta ďalším dôležitým miestom v byte, ktoré musí byť čisté a voňavé. S jedným lacným eko prípravkom to hravo dosiahnete.

Fotogaléria

Pomocou pár centovej ingrediencie (nie, nebude to sóda bikarbóna) odstránite z toalety aj ten najodolnejší vodný kameň. Výsledkom bude opäť sviežo biela sanitárna keramika. Kto sa doma pravidelne stará o čistotu, ten vie, aké ťažké je niekedy zápasiť s vodným kameňom.  

Neoceniteľný POMOCNÍK v domácnosti: Spoznajte rastlinu s jedlými plodmi. Využijete ju na upratovanie, no aj vaša pokožka bude za ňu vďačná Zobraziť článok

Drahé nerovná sa efektívne, to hovoríme o rôznych čistiacich prostriedkoch, ktoré sľubujú zázraky na počkanie. Lenže často neprinesú sľubované výsledky, aj napriek snaživému mechanickému drhnutiu postihnutých častí.

Obzvlášť nevkusne vyzerá hnedá vnútorná usadenina v dolnej časti toaletnej misy. Nedajbože, k vám príde návšteva a musí si odskočiť. Zbytočná hanba na sto rokov.    

Viete, čo si najviac všímajú hostia vo vašom byte? Ak chcete predísť trapasu, tieto miesta poriadne upracte! Zobraziť článok

Predísť tomu viete ľahko dostupným bielym octom. Stačí ho na noc vo veľkom množstve naliať do toalety a nechať pôsobiť. Chemická reakcia sa postará o ostatné. Na druhý deň stačí vodný kameň jemne prebehnúť záchodovou kefou, a neostane po ňom ani stopa.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});