Zbaľte si KUFOR na dovolenku ako profesionálka: Zabránite pokrčeniu, a v bode 4. sa ukrýva GENIÁLNY trik na bezpečné skladovanie kozmetiky!

Letné šaty sú pokrčené, šampón vytiekol a vaše obľúbené topánky? Nepoužiteľné! Ak si kufor zbalíte nedbalo a bez systému, nečudujte sa, ...

Letné šaty sú pokrčené, šampón vytiekol a vaše obľúbené topánky? Nepoužiteľné! Ak si kufor zbalíte nedbalo a bez systému, nečudujte sa, že pri vybaľovaní zažijete toto!  

Fotogaléria

2. Oblečenie zrolujte 

Najmä jemné látky ako hodváb alebo ľan sa v kufri rýchlo pokrčia. Ale zbaliť sa bez záhybov je možné, ak budete namiesto skladania rolovať. Skvelým pomocníkom pre odolné materiály sú aj vákuové vrecká alebo špeciálne tašky, ktoré zmenšujú objem.

Dajte v tomto roku šancu PODCEŇOVANÝM MIESTAM Európy: Fascinujúce zrúcaniny z 12. storočia, ale aj pláže s bielym pieskom Zobraziť článok

3. Podložte topánky ponožkami

Tenisky a spol. vždy vkladajte do kufra jednotlivo a vysteľte ich ponožkami. Nielenže tak optimálne využijete priestor v batožine, ale topánky si zachovajú svoj tvar.

Extra tip: jednorazové sprchové čiapky (dostupné takmer v každom hoteli) sú perfektnou alternatívou k igelitovým taškám ako hygienický obal na podrážky vašich topánok.

Späť Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});