Nič sa vám nechce? 4 tipy, ako zaručene NAŠTARTOVAŤ produktivitu a nastaviť sa na ÚSPECH v práci aj v živote

Hľadáte motiváciu, ktorá by vás zdvihla z postele? Máme pre vás návod, ako zažiariť vo všetkých oblastiach vášho života!

Hľadáte motiváciu, ktorá by vás zdvihla z postele? Máme pre vás návod, ako zažiariť vo všetkých oblastiach vášho života!

Fotogaléria

Hluk v kancelárií, neustále telefonáty, vyskakujúce e-maily, milión požiadaviek… to unaví každého. Nemusí to byť vždy pravidlom, ak viete, ako na to.

Sústreďte sa iba na jednu vec, v jednom okamihu

Ženy sú známe tým, že zvládajú veľa vecí naraz, no tento multitasking je príčinou toho, prečo skôr vyhoria. Ak ste v neustálom strese, nikdy nebudete podávať stopercentný výkon. Z dlhodobého hľadiska je premotivovanosť skutočne vyčerpávajúca a neúčinná.  

Existujú až 4 typy introvertov: Jeden z nich pôsobí na okolie obzvlášť neslušne a divne, zistite, či to nie ste vy! Zobraziť článok

Skúste sa sústrediť iba na jednu vec a dotiahnite ju do konca. Až potom začnite s ďalším zadaním. Príklad: neotvárajte e-maily v čase mítingu alebo nedokončujte papiere s telefónom na uchu. Uvidíte, že na konci dňa nebudete vyšťavená a hlavne, všetko bude spravené oveľa kvalitnejšie.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});