Ešte môže byť poriadne RUŠNO! Vzdá sa Camilla trónu v prospech Kate? TOTO sa stane po tom, ako sa William stane kráľom

Kráľovský balíček kariet bol zamiešaný hneď po smrti kráľovnej Alžbety II. Jej najstarší syn Charles sa stal podľa očakávaní novým kráľom ...

Kráľovský balíček kariet bol zamiešaný hneď po smrti kráľovnej Alžbety II. Jej najstarší syn Charles sa stal podľa očakávaní novým kráľom a jeho druhá manželka Camilla Parker Bowles prijala titul kráľovnej manželky. Ale čo bude ďalej?

Fotogaléria

Charlesov najstarší syn William sa stal princom z Walesu, čakateľom na korunu, a Williamova manželka Kate princeznou z Walesu, prvou ženou s týmto titulom od smrti princeznej Diany.

Aj William a Kate si prešli turbulentným obdobím.
Kate prehovorila o svojom NAJSMUTNEJŠOM období v kráľovskej rodine: Pre toto bola v manželstve s Williamom NEŠŤASTNÁ Zobraziť článok

Kráľ Karol III. je najstarším panovníkom, ktorý kedy nastúpil na britský trón. To znamená, že princ William nemusí tak dlho čakať na svoj vlastný obrad korunovácie. A čo bude znamenať Williamov nástup na trón pre jeho manželku Kate?

Vzhľadom na pravidlá a zvyky britskej kráľovskej rodiny sa určite stane kráľovnou – kráľovnou manželkou, to znamená, že nikdy nebude vládnucou kráľovnou ako Williamova stará mama, kráľovná Alžbeta II. 

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});