Tipy, ako vytvoriť RAJ NA BALKÓNE: Svetielka a vankúše nie sú jediné, čo ho premení na oázu, rovnako dôležité sú tieto prvky!

Budete potrebovať predovšetkým prírodné materiály, jemné farby a množstvo rastlín. V niekoľkých jednoduchých krokoch si tak vytvoríte ...

Budete potrebovať predovšetkým prírodné materiály, jemné farby a množstvo rastlín. V niekoľkých jednoduchých krokoch si tak vytvoríte oázu pohody, a to bez ohľadu na to, či vlastníte veľký alebo malý balkón.

Fotogaléria

Textil pre pohodlie a šmrnc

Je dôležité používať svetlé, prírodné farby a materiály, najmä pokiaľ ide o vankúše. Béžová, krémová, biela alebo jednotlivé odtiene hnedej a sýta zelená sú dokonalými exteriérovými spojencami.

Krása spočíva v tom, že nemusíte mať konzistentnú sadu vankúšov. Oveľa vhodnejší je divoký mix rôznych veľkostí, farieb a vzorov či materiálových štruktúr. Tu bavlnený vankúšik so vzorom, tam jednoduchý ľanový a ďalej okrúhly model s bujnými strapcami a makramé – kombinujte, čo sa vám práve páči.

Nezničte si nevedome vaše malé zelené poklady: POZOR, táto zelenina, bylinky a KVETY potrebujú málo vody! Zobraziť článok

Sviečky a lampáše pre ešte väčší komfort

Okrem rozprávkových svetielok môžete svoj balkón dotvoriť sviečkami a lampášmi z dreva alebo materiálov krémovej farby. Čo sa týka sviečok a svetiel, viac je v tomto prípade viac.

Späť Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});