Čo sa v skutočnosti DEJE za múrmi paláca? Vyplávalo, aký vzťah má Camilla s Kate: NENÁVISŤ a rivalita? Takáto je pravda!

Nasledujúce fakty vyvracajú klebety o naštrbenom vzťahu medzi princeznou z Walesu, Kate a novopečenou kráľovnou Camillou.

Nasledujúce fakty vyvracajú klebety o naštrbenom vzťahu medzi princeznou z Walesu, Kate a novopečenou kráľovnou Camillou.

Fotogaléria

Ukážkový a bezproblémový vzťah

Kate padla svokre do oka už od prvého momentu, tvrdí kráľovský odborník Darron Stanton. "Williamovu manželku si váži a miluje každý, no predovšetkým Camilla, s ktorou im to skvele funguje. V dnešnej dobe by ich už nebolo možné od seba oddeliť."

Darron takisto pripúšťa, že obe spája veľmi pevné puto posilnené podobnými názormi a zdieľaním mnohých pre laika ťažko pochopiteľných situácií. "Kate je prakticky kráľovniným spojencom číslo jeden. Presne vie, čo prežíva a dokáže ju podržať," dodáva.

Kvôli Camille podviedol Charles nielen Dianu: Horkokrvná dcéra bohatého škótskeho statkára ho vyhodila KRUTÝMI SLOVAMI! Zobraziť článok

Čo sa týka povinností a správania v úlohe kráľovnej, princezná má možnosť mnohé odkukať, čo jej v budúcnosti rozhodne nebude na škodu. 

Viac spoločných fotiek nájdete aj v galérii TU!

Späť
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});