AHA, aká nádherná bola mama herečky Sandry Bullock: Žiaľ, zomrela príliš skoro na rakovinu hrubého čreva

Obľúbená americká herečka sa už dlhé roky vyhrieva na obláčiku šoubiznisu. Okrem nepopierateľného talentu k tomu prispela aj fyzická ...

Obľúbená americká herečka sa už dlhé roky vyhrieva na obláčiku šoubiznisu. Okrem nepopierateľného talentu k tomu prispela aj fyzická krása. Ako sa hovorí, jablko nepadá ďaleko od stromu.

Fotogaléria

Sandra (58) je obsadzovanou Oscarovou herečkou (za film The Blind Side, 2009), ktorú ste mohli vidieť vo filmoch ako napr. Nebezpečná rýchlosť, Kým si spal, Miss špeciálny agent, Crash, Sieť, Drsňačky či Láska s výstrahou.

Je matkou dvoch adoptovaných detí. Syna Louisa Barda si vzala ako trojmesačného v roku 2010,  a v roku 2015 pribudla aj dcéra Laila. Sama však bola dcéra úspešnej matky.

Elton John s deťmi Elijahom and Zacharym
Elton John s manželom: Naše deti NIE SÚ adoptované! Vďaka tejto metóde sme rodičmi Zobraziť článok

Helga Mathilde Meyer sa narodila v 12.2. 1942 v Norimbergu. Pôsobila ako operná speváčka a učiteľka spevu. S budúcim americkým manželom Johnom W. Bullockom sa zoznámila v rodnom Nemecku, kde absolvoval vojenskú službu. Hneď našli spoločnú reč, keďže John tiež učil aj spieval. Netrvalo dlho a povedali si áno. Neskôr v Štátoch dlhé roky vyučovala spev na Mary Washington College.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});