Počúvate svoj vnútorný hlas? Mali by ste! Toto sú 3 znaky, že máte nadpriemerne vyvinutú intuíciu

Máte zlý pocit z určitých vecí bez toho, aby ste vedeli presne povedať, odkiaľ pochádza? Potom máte pravdepodobne veľmi dobrú intuíciu.

Máte zlý pocit z určitých vecí bez toho, aby ste vedeli presne povedať, odkiaľ pochádza? Potom máte pravdepodobne veľmi dobrú intuíciu.

Fotogaléria

3. Silný vnútorný hlas

Stáva sa vám, že sa vám zrazu v hlave vynoria zdanlivo náhodné myšlienky a odpovede, ktoré vlastne ani nemôžete vedieť? To nemá nič spoločné s mumbo-jumbo, ale jednoducho s tým, že vaša intuícia je veľmi silná a dáva o sebe vedieť aj takýmito vnuknutiami.

Tieto znamenia zostávajú duševne MLADÉ po celý život: Patríte k nim aj vy? Zobraziť článok

Vráťme sa na začiatok k spomínanej ponuke práce. Nemáte žiadne racionálne vysvetlenie, prečo ju nechcete prijať, ale váš vnútorný hlas vám jednoducho hovorí NIE. Postupom času je čoraz jasnejšie, že ste sa rozhodli správne. Možno na vás čakala lepšia ponuka alebo ten "skvelý" tímový duch a pracovné podmienky v skutočnosti neboli až také ružové, ako sa zdali.

Takto posilníte svoju intuíciu:

1. Meditujte

Najmä v klasickej meditácii všímavosti sa cvičíte ako neutrálny pozorovateľ a iba vnímate, čo sa deje. Naučíte sa nechať svoje myšlienky prichádzať a odchádzať bez toho, aby ste ich posudzovali. Ak sa vám to podarí, nechávate intuícii priestor dostať sa bližšie k vám. Pokračovanie na ďalšej strane.

Späť Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});