Vystreľte svoj stupeň príťažlivosti na maximum: 5 luxusných a parfumov, vďaka ktorým budete sebavedomo flirtovať celú noc!

Obsahujú vonné tóny, s ktorými sa stretávate najmä večer. Sviežosť gin toniku, vôňa tabaku alebo kožených kresiel... Tieto parfumy ponoria ...
  • Zdroj: Getty/CoffeeAndMilk

Obsahujú vonné tóny, s ktorými sa stretávate najmä večer. Sviežosť gin toniku, vôňa tabaku alebo kožených kresiel... Tieto parfumy ponoria vaše zmysly do zvodnej sviatočnej atmosféry.

Parfuméri čerpali inšpiráciu na zimnú sezónu z pulzujúcej atmosféry večierkov, klubov a barov.

undefined
Dievčatá, budete sklamané: Na týchto miestach na muža svojich snov nenatrafíte! Zobraziť článok

Majster Dominiq Ropion pre Vogue vysvetlil, ako nám určité čuchové tóny umožňujú razom sa premiestniť do radostnejšej atmosféry a uniknúť zo skutočného sveta: „Citrus prináša iskru a energiu. Biele kvety majú zmyselnú stránku, ktorá môže večer evokovať erotické tance a živočíšne tóny prinášajú ešte výraznejšiu zmyselnosť." 

Spravte si večeru z týchto dvoch potravín
Chcete zlepšiť partnerov výkon v posteli? Pripravte mu večeru z týchto potravín! Zobraziť článok

Spomienky na mladosť, cinkanie pohárov na šampanské, pomalá hudba, cigary… to je charakteristika 5 luxusných vôní určených na zvádzanie a pretancovanie celej sviatočnej noci!

1. Yves Saint Laurent Beauté

Žiarivý YSL Libre stelesňuje speváčka Dua Lipa. Ponorí vás do hrstí
levandule a pomarančových kvetov s tónmi šafranu, kým príde to najlepšie: jeho medový a vanilkový dojazd sprevádzaný iskrivým duom bergamot a zázvoru!

Pokračovať v čítaní
 
Odporúčame z TIVI.sk