Máte zanesenú šálku na čaj? Existuje jednoduchá pomoc, s týmto LACNÝM prostriedkom bude opäť ako nová

Možno aj vy máte svoj obľúbený hrnček z ktorého pijete len čaj. Občas tam nápoj strávi viac času, sem tam ho len opláchnete a výsledkom ...

Možno aj vy máte svoj obľúbený hrnček z ktorého pijete len čaj. Občas tam nápoj strávi viac času, sem tam ho len opláchnete a výsledkom je vnútro hnedé od čajových usadenín.

Fotogaléria

Pri čaji to až tak nevadí, ale vizuálne to nie je pekné – škvrny musia ísť preč. Ale aby to nebolo o ťažkom mechanickom drhnutí, treba si pomôcť vhodným prípravkom. Možno si vo väčšine prípadov vystačíte s bežným prostriedkom na riad a kuchynkou hubkou, ale keď je povlaku priveľa, chce to účinnejšie riešenie.

Sóda bikarbóna
Sóda bikarbóna čistí, neutralizuje zápachy za PÁR CENTOV! A VAU, takto hravo si poradí so zažltnutými teniskami či rezanými kvetmi Zobraziť článok

Máte pre vás jeden tip. Je šetrný k životného prostrediu (neobsahuje chlór), peňaženke, aj vašim rukám. Tento biely práškový pomocník sa volá peroxouhličitan sodný (perkarbonát sodný, resp. perkarbi), ktorý si môžete kúpiť v bio obchodoch a drogériách.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});