Tajomstvo cukrárov vám prezradí, ako môžete DOKONALE nakrájať veľkú tortu: Inak to už robiť nebudete, musíte to vyskúšať!

Čo môže byť ťažké nakrájaní torty? Stačí dlhý a ostrý nôž s pohárom teplej vody. Pri pevnej ruke a troche jednoduchej matematiky vznikajú ...

Čo môže byť ťažké nakrájaní torty? Stačí dlhý a ostrý nôž s pohárom teplej vody. Pri pevnej ruke a troche jednoduchej matematiky vznikajú úhľadné porcie jedna radosť.

Fotogaléria

Tak to skutočne robí väčšina z nás. Ale čo by ste povedali na to, že sa to dá robiť aj trochu inak?  Kúsky sladkej dobroty budú pekne rovnomerné, a ich naberanie bude pohodlnejšie.

Diéta, na ktorú všetci čakali! Čokoládová torta na raňajky vám môže pomôcť schudnúť, tvrdia vedci: Ako to funguje? Zobraziť článok

Torta je vždy vítaným darom pre oslávenca každého veku. Tešia sa na ňu deti aj seniori. Ponúka nepreberné množstvo tvarov, kombinácií farieb, lahodných chutí a kreatívnej výzdoby. V domácich podmienkach si vystačíme maximálne s jednoposchodovou. 

O jej naporcovanie sa potom stará pani domáca, alebo najsmelšia osoba v miestnosti. Ale sú klasické trojuholníky skutočne jedinou možnosťou? Nie. Aj tradičné postupy sa dajú predsa šikovne modernizovať. 

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});