Ako skutočne vyzerajú celebrity? Jeden insta profil ich ukazuje natvrdo, BEZ FILTROV a výsledok je občas NELICHOTIVÝ!

Snaha o dokonalosť aj za cenu klamstva? Vitajte na sociálnych sieťach. Našťastie nie všetci sa dajú zlákať falošným pozlátkom a ukazujú ...

Snaha o dokonalosť aj za cenu klamstva? Vitajte na sociálnych sieťach. Našťastie nie všetci sa dajú zlákať falošným pozlátkom a ukazujú (občas nelichotivú) realitu.

Fotogaléria

Celebrity sú háklivé na svoj perfektný vzhľad, a k dokonalosti si pomáhajú filtrami či rovno grafikmi, ktorí ich skrášľujú do želaného efektu. Presne opačným smerom ide instagramový profil beauty false, ktorý leží v žalúdku mnohých slávnych zo šoubiznisu.

Kto kraľuje rebríčku najnenávidenejších celebrít?
Pozrite si rebríček najnenávidenejších celebrít súčasnosti Zobraziť článok

Profil so sympatickým dovetkom „Ste jedinečný. Nezabudnite na to“ má cca milión fanúšikov, ktorí nie sú zvedaví na klamlivé vylepšenia a chcú vidieť realitu.

Nie nadarmo bijú odborníci na poplach, že práve „dokonalé fotky celebrít“ sú jedným z psychických problémov dospievajúcej mládeže, ktoré si odnesú z online sveta.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by WLCM (@beauty.false)

Zabudnite tak na tváre bez vrások, na bezchybnú pokožku či nohy bez celulitídy alebo viditeľných žíl. Pokračovanie na ďalšej strane.

Pokračovať v čítaní
Odporúčame z TIVI.sk
 
});