7 dobrých dôvodov, prečo sa oplatí mať doma SodaStream

Mať doma celosvetovo najobľúbenejší výrobník domácej sódy SodaStream sa oplatí hneď z viacerých dôvodov.

Mať doma celosvetovo najobľúbenejší výrobník domácej sódy SodaStream sa oplatí hneď z viacerých dôvodov.

Fotogaléria

Ak vláčite z obchodu fľaše s bublinkovou vodou, oberáte sa o čas a energiu a od budúceho roka hneď dvakrát – raz, keď ponesiete fľaše z obchodu, druhýkrát, keď ich ponesiete späť. Pritom to nie je vôbec nutné. SodaStream je riešenie pre všetky vekové kategórie a medzi šiestimi druhmi prístrojov na výrobu perlivej vody si každý nájde ten svoj podľa tvaru, funkcie aj farby. A prečo je teda SodaStream naozaj lepšia voľba než neustále kupovanie sýtenej vody?

1. Osviežujúcu sódu si spravíte, kedykoľvek sa vám zachce

2. Poznáte kvalitu vody, ktorú pijete
Na Slovensku máme našťastie ešte stále kvalitnú pitnú vodu, stačí otočiť kohútik a tečie z vodovodu rovno do fľaše SodaStream.

3. Vodu nasýtite podľa toho, ako máte práve chuť
V obchode si musíte vybrať buď sýtenú alebo jemne sýtenú? Nič medzi tým a keď sa vám doma minie, nuž smola, musíte piť to, čo je. So SodaStreamom si nasýtite vodu tak, ako sa vám práve žiada.

4. Z 1 bombičky vyrobíte 60 – 80 litrov sýtenej vody
To je v prepočte 30 – 40 dvojlitrových fliaš, ktoré treba doniesť z obchodu a doma vám potom zaberajú miesto. SodaStreamu stačí malé miestečko na kuchynskej linke, alebo hocikde inde a navyše tam aj dobre vyzerá. Bombičky bežne aj napríklad v známych reťazcoch elektropredajní, alebo v hyper- a supermarketoch, v sieti kopírovacích služieb, v známych papiernictvách a v reťazci regionálnych potravín, alebo si ju môžete nechať priviezť spolu s potravinami z e-shopu lunys.sk.

5. SodaStrem nie je iba prístroj s bombičkou a fľašou
Koncept SodaStream ponúka toho oveľa viac. Koncentrované príchute, ktoré v sýtenej vode nestrácajú nič zo svojej chute, sklenené poháre a veľké aj malé umelohmotné fľaše či prostriedky na čistenie fliaš rozširujú portfólio tejto celosvetovo obľúbenej značky.

Limitovaná edícia COCKTAIL PARTY sa oplatí!

6. Nevláčite domov fľaše z obchodu
Žiadne fľaše – žiadna námaha – žiaden odpad. Fľaša SodaStream bez škodlivých prísad má životnosť až 3 roky, sklenená fľaša k prístroju SodaStream Crystal vám môže slúžiť prakticky celý život.

7. Spoločne chránime planétu pred zbytočným odpadom
Veríme, že patríte k tým svedomitým, ktorí separujú plasty, papier, zmiešaný odpad, sklo... Napriek tomu aj pri separácii dochádza k vyčerpávaniu vzácnych zdrojov a zaťažovaniu životného prostredia. Preto je najlepší odpad ten, ktorý sa netvorí. A jednorazové plastové fľaše sú stále niečo, čo ste kúpili a potom to vyhodíte.

Nájdite si ten pravý SodaStream pre vás!

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk