Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Naši chlapi prezradili, v čom nás chcú večer vidieť v posteli: Kočky, tu sú PIKANTNÉ inšpirácie na večer!

Pri tejto ankete sme zažili celkom milé prekvapenie. Takmer všetci oslovení muži nám rýchlo poslali svoju odpoveď. Mnohí celkom pikantnú.

Pri tejto ankete sme zažili celkom milé prekvapenie. Takmer všetci oslovení muži nám rýchlo poslali svoju odpoveď. Mnohí celkom pikantnú.

Fotogaléria

Prídete večer do spálne a s ním to často ani nehne? Radšej pozerá ďalej na televízor či mobil, alebo si nerušene číta knihu… No na porazenie! Hlavne keď naše motýliky v bruchu robia poriadny kolotoč. Alebo je trochu chyba aj v nás, a stačí ho len dostatočne vizuálne navnadiť?

Veď prefíkaných kúskov sexi oblečenia a doplnkov sú na trhu doslova tony. Treba si len nejaký vhodný vybrať, a ukázať sa mu v ňom v tom najlepšom (optimálne intímnom) svetle.  

Masáž, dlhšia PREDOHRA, erotické hry či niekto ďalší do trojky: Pikantná anketa odhalila, čo CHÝBA Slovenkám v posteli! Zobraziť článok

Páni, ešte raz vďaka za vaše inšpiratívne príspevky na tému „v čom nás muži chcú večer vidieť v posteli?“

„Ja som doslova vysadený na sexi prádielko. Najlepšie čierne a priesvitné. Vtedy ma nič nezastaví, a žena nemá kam utiecť, ani na povestný strom.“ (Miky, 52)

„Ak sa mi vo dverách zjaví nejaká baba v samodržkách, je jasné, že spať sa pôjde až neskôr. Vzrušuje ma vidieť také pančuchy, aj sa ich dotýkať. Ak sú sieťované alebo s nejakým zaujímavým vzorom, o to lepšie.“ (Dušan, 27)

A vy ste na tom ako so sexom, kedy ste si užili divokú jazdu vo dvojici? Opýtali sme sa, TU sú odpovede! Zobraziť článok

„Sieťované body je najviac. Na farbe mi ani tak nezáleží, ako na skôr na tom, že všetko je vlastne vidieť, ale pár šnúrok aj niečo zahaľuje. Nepohrdnem ani úzkym korzetom či dlhým priesvitným županom.“ (Pepe, 39)

„Musí byť obutá. Nemyslím asexuálne crocsy či plážové žabky, ale lesklé lodičky alebo latexové čižmičky. Ale iba červené a čierne, zvyšné farby ma nelákajú.“ (Martin, 45)

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});