Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Panika, fyzická slabosť, mozog akoby zahalený v hmle: Aj to sú symptómy ALERGIE na ORGAZMUS. Postihuje častejšie mužov či ženy?

Znie to až neuveriteľne, ale nanešťastie aj taká alergia existuje. Vyvoláva psychické symptómy a najhoršie na tom je, že postihnutý často ...

Znie to až neuveriteľne, ale nanešťastie aj taká alergia existuje. Vyvoláva psychické symptómy a najhoršie na tom je, že postihnutý často ani nevie, že ňou trpí.

Fotogaléria

Jedna z mála radostí v tomto v živote, a ešte aj tu sa môže vyskytnúť problém? Bohužiaľ, áno.

Alergia na orgazmus, prvýkrát zaregistrovaná v roku 2002, postihuje najmä mužov. Tí ostanú po sexe v letargickom stave, ktorý je jej hlavným príznakom. Hlboká apatia, pri ktorej sa postihnutým nechce ani rozprávať, len ležia a čakajú, kým úzkosť povolí.

Aj ženy vedia pri sexe striekať! Ale zaručuje ženská ejakulácia kvalitnejšie prežívanie orgazmu? Zobraziť článok

Jedna prípadová štúdia spomína príbeh mladého muža, ktorý trpel postorgazmovým POIS syndrómom. Postihnutý podrobne opísal, ako po sexe pociťoval paniku a fyzickú slabosť, mozog mal akoby zahalený v hmle, a ťažko hľadal slová.

Podľa odborníkov je najväčším problémom to, že mnoho ľudí zažívajúcich podobné pocity namiesto liečby radšej zanedbávajú sexuálne spolužitie. Pokračovanie na ďalšej strane.

Nemáte záujem o sex? Táto rastlina vás vráti späť do milostnej hry: Kočky, bude to pikantné, aj v ÚSTACH, aj SPÁLNI! Zobraziť článok

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});