Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Prečo muži podvádzajú svoje partnerky: Šokujúce odpovede slobodných, ženatých aj rozvedených!

Nevera bolí z oboch strán. Kým niektoré páry sa jej úspešne roky vyhýbajú, iné ju, bohužiaľ, zažijú, a má často fatálne následky vo vzťahu.

Nevera bolí z oboch strán. Kým niektoré páry sa jej úspešne roky vyhýbajú, iné ju, bohužiaľ, zažijú, a má často fatálne následky vo vzťahu.

Fotogaléria

Pokiaľ ste ju samé prežili, alebo nevera okolo obchádzala u susediek, kamarátok alebo kolegýň, určite ste sa v duchu pýtali – prečo?! Možno ste aj nakoniec dozvedeli odpoveď, ale občas sa ľahšie povie niekomu cudziemu, ako známemu z očí do očí. Nevďačnú úlohu „prečo“ sme teraz vzali na svoje plecia. 

V ankete sme vyspovedali slobodných, ženatých aj rozvedených slovenských mužov, ktorí aspoň raz podviedli, a boli ochotní odpovedať či sa diskrétne priznať:

“Nechce sa jej sexovať. To je jediný dôvod, prečo to hľadám inde. Aj si občas zaplatím profesionálku, ale radšej by som to mal s mojou ženou.“ (Alex, 45)

„Prirovnám to asi takto. Aj keď milujem jesť ryžu, občas neodolám ochutnať pečené zemiačiky. Nemôžem si skrátka pomôcť.“ (Samuel, 52)

“U mňa to bolo „oko za oko a zub za zub“. Ona ma podviedla na firemnom večierku s kolegom, ja som potom na truc pretiahol jednu študentku na letnom festivale. Sme si kvit. Ostali sme spolu, ale stále ma to trápi.“ (Tibor, 28)

Pokračovať v čítaní
 
Odporúčame z TIVI.sk