Krásny ako antický boh: Vychytený model Damian sa pýši aj slávnou mamou. Už tušíte?

Byť synom slávnej mamy je dobrá štartovacia čiara do života. Ak po nej navyše zdedí krásu, a chce plávať vo vodách šoubiznisu, tak viac ...
  • Galéria7
  • Zdroj: Instagram / @damianhurley1

Byť synom slávnej mamy je dobrá štartovacia čiara do života. Ak po nej navyše zdedí krásu, a chce plávať vo vodách šoubiznisu, tak viac si ani nemôžete želať.

Fotogaléria

To je prípad herca a modela Damiana Hurleyho, ktorý je potomkom herečky a modelky Elizabeth Hurley (57). Na ostatných spoločenských akciách skôr vyzerajú ako dvojičky, a nie ako matka a syn.

Chlapec vyrastal bez biologického otca, amerického podnikateľa Steva Binga (†55), ktorý otcovstvo najprv popieral, ale následné testy DNA uviedli všetko na pravú mieru.

Aj keď nemal šťastie na otca, jeho štyroch krstných mu môžu závidieť – herec Hugh Grant, futbalista David Beckham, muzikant Elton John a herec a komik Denis Leary. Zaujímavosťou je, že práve s Hughom tvorila predtým mama Liz trinásť rokov pár.

Brooke Shields, Andre Agassi, Tom Cruise, Nicole Kidman, Bruce Willis, Demi Moore
Ich veľká láska je už minulosťou: Ikonické páry šoubiznisu, ktoré sme kedysi obdivovali Zobraziť článok

Damian vyrastal v grófstve Gloucestershire s matkou a jej vtedajším manželom, indickým obchodným magnátom Arunom Nayarom. Dvojica bola spolu v rokoch 2007 až 2011. Neskôr istý čas pobudli v Austrálii počas vzťahu matky s kriketovým hráčom Shane Warneom (2011 – 2013).

Vo svete šoubiznisu sa sympatický mladík pohybuje od roku 2016. Ako 17 ročný spolupracoval s módnym fotografom Stevenom Meiselom v New Yorku. V roku 2018 podpísal mladík zmluvu s modelingovou agentúra Tess Management. A kto je podľa Damiana najsexi žena našej planéty? Čítajte na ďalšej strane! 

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});