Nečakané problémy schudnutej Verešovej tesne pred plesom

Česko-Slovenskému plesu 2022 dominovala farebnosť, noblesa a krása slovenskej modelky Andrey Verešovej.
  • Galéria6
  • Zdroj: Instagram / @andreaveresovaofficial

Česko-Slovenskému plesu 2022 dominovala farebnosť, noblesa a krása slovenskej modelky Andrey Verešovej.

Fotogaléria

České a slovenské celebrity sa po prestávke spôsobenej koronavírusom  mohli opäť zabaviť na Česko-Slovenskom plese v priestoroch pražského Obecného domu.

Exkluzívnu udalosť si nenechala ujsť ani slovenská modelka a kráľovná Instagramu Andrea Verešová, ktorá predviedla úchvatné šaty od návrhárky Jany Pištejovej. Tá o svojej prominentnej klientke na sociálnej sieti napísala toto:

"Obliekať bohyňu Andreu Verešovú je radosť a česť. Vždy sa už vopred teším na výsledok, keď ju uvidím kompletne nastylovanú a s vizážou, pretože ma vždy milo prekvapí. Svieža, štýlová, originálna a nepreplácaná," polichotila modelke v príspevku. 

Saténový model si v roku 2020 obliekla aj samotná Pištejová a hoci je slovenská návrhárska špička štíhla ako laň, Andrea priznala, že šaty museli trochu upraviť.

"Na poslednú chvíľu sme museli ešte zašiť šaty, pretože sme zistili, že majú trošku väčší pás. Neviem, či som stresom schudla, skôr to býva naopak,“ prezradila pre Idnes.cz Andrea, ktorá žiarivé šaty doplnila šperkami za vyše 2 miliónov korún (cca 81-tisíc €). 

"Pripomíname si krásny vzťah medzi českým a slovenským národom -skutočnú vzájomnosť, ktorá nám pomohla prekonať ťažké časy.

Verím, že čaro Česko-Slovenského plesu a jeho symbolický dátum vnesie viac ľudského porozumenia a blízkosti k spolunájdeniu nádeje, rovnako ako mieru v tomto rozbúrenom svete," píše verešová na Instagrame. "Mier je najdôležitejšia hodnota spolunažívania medzi národmi. Česko-Slovenský ples beriem ako oslavu nášho priateľstva a blízkosti národov. Verím, že úsmev hudba a tanec sú prvým krokom k nájdeniu dobrej vôle, súcitu a mieru v tejto zložitej dobe…," dodala. 

Serena Williams
Je toto nová módna ikona? Outfity Sereny Williams valcujú internet! Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});