Táto žena nemá vek: Zadok na fotke patrí 67-ročnej Ornelle Muti!

Zbožňovaný sexsymbol a ozdoba talianskej kinematografie Ornella Muti debutovala v roku 1970 snímkou Najkrajšia manželka. Dnes má na konte ...

Zbožňovaný sexsymbol a ozdoba talianskej kinematografie Ornella Muti debutovala v roku 1970 snímkou Najkrajšia manželka. Dnes má na konte niekoľko desiatok filmov, svetový úspech aj hollywoodske sklamanie. 

Fotogaléria

Ani talent, dravosť či oslnivá krása nestačili Ornelle Muti na to, aby sa stala ikonou Hollywoodu. Hoci všetky jej pokusy skončili sklamaním, veriť si neprestala a vo svojej práci herečky pokračovala ďalej. 

Svojím účinkovaním vo filmoch (Oscar, 1991 so Sylvestrom Stallonem, Bol raz jeden zločin,1992) dieru do sveta neurobila, napriek tomu zostávala v kurze. V roku 1994 bola čitateľmi časopisu Class zvolená za najkrajšiu ženu sveta, o dva roky neskôr sa rozviedla, stala sa babičkou a navštívila filmový festival v Karlových Varoch, kde uviedla čiernu komédiu Niekde v meste – áno, tú o tej nevernici.

Elizabeth Taylor
Ako sa chudlo v 80-tych rokoch? Elizabeth Taylor prisahala na tieto pravidlá! Zobraziť článok

Navyše, Ornelu pohltil biznis. Má kolekciu vlastných šperkov s exkluzívnymi obchodmi a dôkazom, že sa jej skutočne výborne darí, sú jej prsia. Tie má poistené na neuveriteľných 350 000 dolárov!

Aktuálne žije v piemontskom regióne na severozápade Talianska, kde pestuje vinič, pije víno, cvičí jogu a zvysoka kašle na hejterov, ktorí jej vyčítajú filtre. 

Mimochodom, joga. Aj vďaka nej a aktívnemu životu je vo svojich 67. rokoch štíhla ako laň. V galérii uvidíte, ako skvele dnes Ornella vyzerá a aj to, ako brutálne si vymakala zadok! 

Lucia Javorčeková
Rázny krok Instagramu: Profil najsledovanejšej Slovenky je fuč! Zobraziť článok

Viac k téme:

Zdroj: wikipedia.sk csfd.cz

Odporúčame z TIVI.sk
 
});