Tomu sa hovorí premena! Českú modelku prirovnávajú k Angeline Jolie

Miss World 2006 Taťána (opäť) Kuchařová napriek rozvodu žiari na všetky strany.
  • Galéria7
  • Zdroj: instagram/@tatianagbrzobohata

Miss World 2006 Taťána (opäť) Kuchařová napriek rozvodu žiari na všetky strany.

Fotogaléria

Po tom, čo sa prevalilo, že jej vzťah s českým muzikantom a skladateľom Ondrejom Gregorom Brzobohatým je v troskách, sa po viac ako 5 rokoch učí žiť sama. A darí sa jej výborne!

"Naše cesty sa rozišli. Prežili sme krásne roky, za ktoré sme vďační jeden druhému. Chceli by sme zdôrazniť, že naše problémy sa netýkajú vzájomnej nevraživosti alebo neochoty či neschopnosti založiť rodinu," uviedli v spoločnom stanovisku v decembri minulého roku a oficiálne tak začali žiť dva nezávislé životy. 

Taťána, s cieľom uľaviť svojej boľavej duši, odcestovala za mrazivým dobrodružstvo do Fínska. "Môj terapeut mi doporučil robiť veci, ktoré som predtým nikdy nerobila. Tak som odletela na severný pól," prezradila na sociálnych sieťach. Z výletu začala postupne pridávať nové a nové fotky, z ktorých je zrejmé, že si samotu dokonale užíva. 

Fotografi z českého denníka Blesk ju dokonca krátko po návrate do Česka zastihli na letisku v spoločnosti neznámeho muža. Podľa Kuchařovej však išlo o kamaráta. 

Taťána Gregor Brzobohatá
Taťána Gregor Brzobohatá priznala, že sa mýlila: Svojich fanúšikov vyzvala, aby sa modlili Zobraziť článok

Napriek tomu, že modelkin život sprevádza krivda z nepodareného manželstva, vyzerá nádherne! Na Instagrame zverejnila sériu fotiek s jagavým mejkapom, ktorý ju premenili na slávnu hollywoodsku herečku. 

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});