Priznania mužov, ktorí boli pri pôrode: Jeden z nich asistoval pri narodení syna

Kým niektoré ženy vyžadujú prítomnosť partnera počas pôrodu, iné si svojho muža vedľa seba v tej chvíli predstaviť nevedia. Nech je to ...

Kým niektoré ženy vyžadujú prítomnosť partnera počas pôrodu, iné si svojho muža vedľa seba v tej chvíli predstaviť nevedia. Nech je to akokoľvek, nasledujúci traja muži pri pôrode boli a takto ich to ovplyvnilo.

Fotogaléria

Hovorí sa, že muži si vytvoria silnejšie puto a rešpekt k žene, keď majú možnosť prežiť s ňou celý priebeh pôrodu. Či je to tak však vedia len oni sami.

“Môj zážitok z pôrodu bol naozaj príjemný, keďže som pri ňom asistoval. Moja žena ležala na pôrodnej sále a ani neviem prečo, sestrička zrazu odišla. Mysleli sme si, že pôrod má ešte čas, keď zrazu začala kričať a povedala, že rodí. V celej tej panike som jej chytil nohy, volal na sestričku a povedal nech teda tlačí. Zrazu som videl tam dole hlavičku, vtedy pribehla sestrička aj s pôrodnou asistentkou a dokončili prácu za mňa. Bolo to neuveriteľné a silné zároveň. Dodnes myslím na to, ako som aj ja pomohol nášmu synovi na svet.” (Patrik, 36)

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});