Horoskop na tento týždeň: Zlomyseľné intrigy, hysterické výstupy a klamstvá SKOMPLIKUJÚ život 3 znameniam. Ale ktoré poteší nečakaná finančná odmena?

Nepríjemnosti môže vystriedať zaujímavá náhoda, ktorá môže priniesť nové ponuky, peniaze či skvelých nových ľudí do života. Čo si pre ...
  • Zdroj: Getty/Victoria_Fox

Nepríjemnosti môže vystriedať zaujímavá náhoda, ktorá môže priniesť nové ponuky, peniaze či skvelých nových ľudí do života. Čo si pre vás pripravili hviezdy na tento týždeň? Dozviete sa z horoskopu.

Býk

Vzťahy: Nikomu nič nepoviete, no napriek tomu vás nejeden človek obdaruje hysterickým výstupom. Problémy môžete mať i so svojimi najbližšími. Bude to vyzerať, akoby sa na vás všetci túžili odreagovať.

Peniaze – práca: Hoďte za hlavu všetky starosti, kde budete mať smolu, pomôže náhoda. Rodinná atmosféra môže byť mierne napätá, ale s humorom sa i to obráti na veselšiu nôtu. Vymyslíte nejedno riešenie na zamotaný problém.

Zdravie: Buďte opatrní; nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Prihodiť sa môže naozaj všeličo. Vyhnite sa opusteným miestam, za volantom jazdite nanajvýš opatrne. Pamätajte, že v protiidúcom aute môže sedieť nezodpovedný frajer.

Späť Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});