Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Trpíte nízkou sexuálnou túžbou? Znížené libido môže mať rôzne príčiny, uistite sa, či vám NECHÝBA...

Únava, zdravotné problémy či stres sa vedia nepriaznivo podpísať pod naše znížené libido. Ale čo robiť, keď je všetko relatívne v poriadku, ...

Únava, zdravotné problémy či stres sa vedia nepriaznivo podpísať pod naše znížené libido. Ale čo robiť, keď je všetko relatívne v poriadku, no stále to nie je ono?

Fotogaléria

Na príčine vašej zníženej sexuálnej túžby môže byť nedostatok vhodných vitamínov, minerálov a stopových prvkov v tele. Možno stačí naozaj len málo, a do postele sa vrátia „staré zlaté časy“, keď sa do nej večer nechodilo iba spať.

TRI dôvody, prečo si užiť vášnivý RANNÝ SEX: Na tie šialené jazdy a orgazmus budete myslieť celý deň! Zobraziť článok

Zamyslite sa nad svojim jedálničkom, či máte vyváženú stravu a príjem dostatočného množstva nasledujúcich látok:  

Vitamín A

Je nevyhnutný pre tvorbu ženských a mužských pohlavných hormónov. Ak je ho v tele málo, nefunguje správne náš hormonálny systém, čo ovplyvňuje aj sexuálnu túžbu. Pozor však na jedno nadbytok.

Kde sa „áčko“ nachádza? Vajcia, mlieko, maslo, mäso, oranžové a žlté ovocie a zelenina (marhuľa, kukurica, mrkva…), rybí tuk, pečeň, špenát, kapusta, petržlenová vňať, brokolica, vaječný žĺtok, čerešne.

Nonstop vystresovaná? Predstavujeme zázraky z prírody, ktoré uvoľnia myseľ, doprajte si ich IHNEĎ Zobraziť článok

Vitamín B12

Rodina vitamínov B zohráva hlavnú úlohu pri znižovaní stresu a únavy, zlepšovaní nálady a správnom fungovaní nervového a hormonálneho systému. A práve B12 je zásadná pre naše libido. Ak ho má telo nedostatok, vedie to k poklesu sexuálnej túžby.

Kde sa „bé dvanástka“ nachádza? Najmä v potravinách živočíšneho pôvodu – losos, hovädzie či jahňacie mäso, vnútornosti, mlieko, syr, vajcia.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Pokračovať v čítaní
Odporúčame z TIVI.sk
 
});