Búrlivák Charlie Sheen pení: Aha, čo vyviedla jeho osemnásťročná dcéra, po nej aj exmanželka

Hollywoodsky herec Charlie Sheen iba nedávno ťažko predýchaval, že jeho 18 ročná dcéra Sami si založila profil na platenej šteklivej ...

Hollywoodsky herec Charlie Sheen iba nedávno ťažko predýchaval, že jeho 18 ročná dcéra Sami si založila profil na platenej šteklivej platforme Only Fans.

Fotogaléria

Bezprostredne po debute mladej Sami na OF otec Charlie okamžite uverejnil svoje námietky. "Teraz má 18 rokov a žije so svojou matkou," povedal pre Page Six. „Toto by sa nestalo pod mojou strechou. Netolerujem to, ale keďže tomu nedokážem zabrániť, naliehal som na ňu, aby si zachovala úroveň a neobetovala svoju integritu.“

Neubehlo veľa času, a na podobné chodníčky sa vydala aj jej mama, herečka Denise Richardsová. Známou sa stala na prelome milénia vďaka sérii filmov ako Hviezdna pechota, Nebezpečné hry alebo bondovka Jeden svet nestačí. Ale v ostatných rokoch herečka kariérne upadá.

„Prepáčte, ale do prdele, ako môžem dostať výplatu a v mojom veku? Vidieť ma v bikinách?!? Boh ti žehnaj. Možno by som si mala otvoriť vlastný účet." vyjadrila sa stále sympatická Denise. 

Pokračovať v čítaní
 
Odporúčame z TIVI.sk