O svojej nastávajúcej som sa dozvedel hroznú vec: Bolo rozhodnuté, svadbu som zrušil!

Svadba je jedným z najkrajších dní pre oboch partnerov. Samozrejme za predpokladu, že medzi snúbencami panuje dôvera!

Svadba je jedným z najkrajších dní pre oboch partnerov. Samozrejme za predpokladu, že medzi snúbencami panuje dôvera!

Fotogaléria

“Hoci sme s Lindou randili pomerne krátko, od začiatku som vedel, že je to ona, s kým chcem stráviť život a priviesť na svet deti," začína svoje rozprávanie 38-ročný Patrik. Jednu tému však spoločne nikdy dopodrobna nerozoberali. Detaily, ktoré v začiatkoch vzťahu prehliadol, sa ukázali ako kľúčové. 

“Nikdy som nebol príliš náročný. Všeobecne patrím k tichším ľuďom, ktorí radšej mlčia akoby sa mali púšťať do konfliktov. Linda bola iná, ona hovorila veľa. Nie však o sebe…” 

Môj naoko dokonalý otec podvádzal mamu: Takto to ovplyvnilo moje manželstvo! Zobraziť článok

Pár hodín pred svadbou sa dozvedel toto 

“Naše rodiny sa prvýkrát stretli dva dni pred svadbou. Večera prebehla super, až kým sa ma môj budúci svokor nespýtal, či mi nevadí, že Linda nechce mať deti. Môj život zrazu prestal dávať zmysel. Naozaj si idem zobrať ženu, ktorá nie je ochotná rodiť? Keď som sa Lindy spýtal, či je to pravda, iba sa usmiala a povedala, že deti k životu nepotrebuje. Bol som v šoku. 

Vrchol večera nastal, keď Lindina sestra zahlásila, že moja vyvolená už v minulosti absolvovala dva potraty, tak čo sa čudujem.” 

Jej slová rozhodli 

“Tá bezcitnosť v hlase ma zlomila. A to, s akou pohodou to bral jej zvyšok rodiny, ešte viac. Miloval som deti a chcel som byť otcom, preto som hneď na druhý deň celú svadbu zrušil."

 
Odporúčame z TIVI.sk