Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Pre mnohé ženy tabu, muži ho milujú: Druh sexu, ktorý si viete TAKTO spríjemniť

Sex by vo vás nemal vzbudzovať odpor, či predstavu bolesti, aj keď niektoré druhy sexu sú pre ženy nepríjemné, hoci muži ich milujú. ...
  • Zdroj: pexels.com/vitaliiodobesku

Sex by vo vás nemal vzbudzovať odpor, či predstavu bolesti, aj keď niektoré druhy sexu sú pre ženy nepríjemné, hoci muži ich milujú. Napriek tomu vďaka pár zmenám si ho môžete užiť aj vy.

Veľa žien má husiu kožu už len pri jeho predstave. Na druhej strane muži majú radi, keď im ho partnerky doprajú. Možno to už tušíte správne, reč je o análnom sexe.

Dobrou správou je, že aj tento druh sexu sa dá spríjemniť tými správnymi krokmi. Zapamätajte si však, že nemusíte robiť nič, čo vám je vyslovene nepríjemné. Je to predsa len vaše telo a vaša voľba. Napriek tomu, ak ste mu ešte nedali šancu, skúste to s nasledujúcimi trikmi:

Dôležitá je atmosféra, ktorá vám pomôže uvoľniť sa – v tomto ohľade sa kreativite medze nekladú. Ak vám vyhovuje romantika, choďte do toho. Či už ide o sviečky, vône, svetlá, alebo hudbu – vytvorte si doma priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Sex po rokoch? 6 tipov, ako zažiť v posteli nezabudnuteľné ródeo! Zobraziť článok

Správne dýchanie, alebo meditácia – sú rôzne relaxačné cvičenia, ktoré vám pomôžu doslova vypnúť a zrelaxovať sa ešte predtým, ako začnete. Vyčistia myseľ, dostanú vás do pohody a aj vaše telo bude vďaka nim uvoľnené.

Pokračovať v čítaní

Zdroj: insider.com

 
Odporúčame z TIVI.sk